Sklepy internetowe prestashop

sklepy internetoweOprogramowanie sklepu internetowego jest kluczową sprawą przy wyborze firmy, która będzie wykonywać sklep. My wybraliśmy prestashop nie przypadkowo, ponieważ tysiące ludzi na całym świecie, którzy pracują nad udoskonalaniem tego oprogramowania wkładają wiele wysiłku, aby był to jedno z najlepszych oprogramowań sklepowych. Pod kątem technicznym jest to bardzo dobra i szybka aplikacja. Sklepy internetowe prestashop charakteryzują się dużymi możliwościami konfiguracyjnymi, ale przede wszystkim ogromna ilość dodatków dostępnym zarówno na oficjalnej stronie prestashop, jak i u wielu developerów, powoduje, że rozbudowa sklepu jest o wiele tańsza jak w przypadku wielu autorskich skryptów.

My dodatkowo poszliśmy dalej i sklepy internetowe prestashop zmodyfikowaliśmy w taki sposób, aby ich obsługa była jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Standardowo nasze sklepy internetowe wyposażone są w wiele dodatków, których niestety nie ma w standardowej paczce instalacyjnej dostępnej do pobrania z oficjalnej strony prestashop. Wartość dodatków znacznie przekracza cenę za jaką oferujemy wykonanie sklepów internetowych, ale zależy nam na tym, aby wykonane przez nas serwisy funkcjonowały jak najdłużej w internecie i osiągały sukcesy sprzedażowe.

Zdaliśmy sobie jednocześnie sprawę, że standardowe sklepy prestashop są dosyć mocno skomplikowane i zawiłe dla większości użytkowników, dlatego wprowadziliśmy autorską modyfikację zarówno zaplecza jak i strony frontowej sklepu. Ma to na celu poprawienie jakości pracy posiadaczom takich sklepów internetowych, ale również, aby klient dokonujący zamówienia w takim sklepie nie porzucał koszyków jak to bywa w innych czasem mocno skomplikowanych formularzach zamówienia. Jednym słowem "prostota" to najważniejsza cecha sklepów prestaplay, bo tak nazwaliśmy naszą modyfikację.
Powrót do BLOGA