Nowy sposób przeglądania zdjęć

Opracowaliśmy nową metodę przeglądania galerii zdjęć, która przede wszystkim ułatwia podgląd zdjęć na urządzeniach mobilnych. Tradycyjne opcje dają do wyboru powiększenie lub tzw. zoom. Teraz nasze sklepy internetowe mają te dwie opcje jednocześnie. Zniwelowany został przede wszystkim typowy problem, gdzie po powiększeniu zdjęcia (szczególnie na telefonie) dopasowuje się ono do wielkości ekranu, co często prowadzi do tego, że powiększone zdjęcie jest mniejsze od tego powiększanego, a to uniemożliwia klientowi dokładne obejrzenie przedmiotu. 

Jednak to nie wszystko, ponieważ dodana została opcja, która pozwala na przewijanie zdjęć za pomocą przesunięcia myszki lub palca. Ta druga opcja szczególnie przydaje się podczas przeglądania sklepu internetowego na urządzeniu mobilnym.

Teraz nasze projekty sklepów internetowych mają taką opcję w standardzie co ponownie stawia nas o krok przed wieloma dostępnymi na rynku aplikacjami sklepów internetowych. Kliknij na jedno z poniższych zdjęć, aby zobaczyć jak działa omawiana opcja powiększania zdjęć galerii przedmiotu w tworzonych przez nas sklepach internetowych.Powrót do BLOGA