Zostaniesz porzekierowany
do nowej wersji serwisu za: 0:10 sekund


SKLEP INTERNETOWY PRESTAPLAY™Proces tworzenia sklepu jest opisany na stronie głównej - kliknij tutaj, aby przejść na stronę główną.

Opis funkcji sklepu sklepu internetowego znajduje się w zakładce "funkcje sklepu" lub pod tym linkiem

Zapoznaj się z Demo sklepu, oraz Demo panelu administratora.NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIASkontaktować się z nami możesz za pośrednictwem adresu e-mail: biuro@prestaplay.pl lub przez formularz kontaktowy

Jeśli chcesz porozmawiać możesz zadzwonić pod numer telefonu: tel. 52 561 06 71 lub możesz zostawić nam swój numer telefonu wpisując go w okienku poniżej, a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to tylko będzie możliwe.

Wykonywane przez nas sklepy internetowe są oparte o sprawdzone i niezawodne oprogramowanie prestashop, a nasza autorska modyfikacja zyskała nazwę prestaplay.

Czym są sklepy prestaplay? To przede wszystkim dodatkowe moduły, integracje, modyfikacje i ułatwienia, które zostały przez nas opracowane na podstawie ponad dwunastoletniego doświadczenia oraz w oparciu o sugestie i opinie naszych klientów.

Najważniejszą cechą sklepów prestaplay to przyjazny panel administracyjny i łatwość obsługi. Wiele zbędnych funkcji, które obciążały system zostało wyłączone lub usunięte, dzięki czemu uzyskaliśmy jeszcze większą wydajność. Wyposażyliśmy nasze sklepy internetowe prestaplay w dodatkowe bardzo przydatne funkcje, których nie spotkamy w standardowych sklepach prestashop. Dzięki czemu praca z nimi staje się jeszcze bardziej przyjemna i wygodna.

Twój własny sklep internetowy otrzyma indywidualnie przygotowaną szatę graficzną. Dzięki temu będzie wyjątkowy i nie powtarzalny.

Tworzenie sklepów internetowych to złożony proces, który nie jednokrotnie wybiega poza ramy standardowych sklepów. My jednak staraliśmy się, aby już w standardzie, bez dodatkowych opłat miał wszystko czego potrzebuje profesjonalny i nowoczesny sklep internetowy.

Poniżej znajdziesz opis podstawowej grupy udogodnień, ale i tak to nie jest wszystko co spotyka się w sklepach prestaplay™.

Integracja z ceneo

Marketing ma wiele "twarzy", a jedną z nich są właśnie porównywarki cenowe. Pozwalają one pozyskać nowych klientów z serwisów, w których kupujący szukają najkorzystniejszej oferty dla wybranego produktu. Jeśli sprzedawane w Twoim sklepie produkty będą atrakcyjne cenowo i stworzą w wielu płaszczyznach najkorzystniejsza ofertę to możesz mieć pewność, że taka integracja przyniesie Tobie wiele zrealizowanych zamówień w Twoim sklepie.

Integracja z płatnościami

Płatności elektroniczne to dzisiaj podstawa zaufania. Sklep wyposażony w taką integracje będzie na pewno wyżej oceniany przez potencjalnych odbiorców. Największą zaleta tego rozwiązania jest bezpieczeństwo transakcji. Nie obejdzie się jednak bez prowizji, ale dzięki naszej ścisłej współpracy z największym obecnie pośrednikiem jakim jest tpay.com możemy obniżyć Twoją prowizję do poziomu 1.2% co w skali wszystkich transakcji może przynieść ogromne oszczędności.

Integracja z kurierami

Sprzedaż internetowa nie obejdzie sie bez sprawnych wysyłek. Kiedy przygotowywanie paczek zabiera Ci coraz więcej czasu na przeciw wychodzi integracja z wybranym kurierem. Taka integracja ułatwi ten etap sprzedaży. Przygotowanie wszystkich formalności i wezwanie kuriera po przygotowane przez Ciebie paczki zajmuje dosłownie kilka sekund. Dzisiaj już część takich integracji jest przygotowana przez samych usługodawców, a korzystanie z nich jest bezpłatne.

Integracja z paczkomatami

Paczkomaty to wygodny i świetny sposób na dostarczanie mniejszych paczek. Ten wynalazek 21 wieku świetnie się przyjął, a klienci coraz często wykorzystują właśnie ten sposób dostawy. Jest on szybki i stosunkowo tani, ale przede wszystkim bardzo wygodny zarówno dla ciebie i klienta. Integracja z tym sposobem dostawy pozwala Twojemu klientowi wybrać podczas dokonywania zamówienia najwygodniejsze dla siebie miejsce odbioru zamówionego w Twoim sklepie przedmiotu.

Integracja z allegro

Dzięki tej integracji w szybki sposób będziesz mógł przygotować aukcje z istniejących już produktów w sklepie. Wystarczy, że klikniesz "wystaw na allegro" a cały opis przedmiotu, jego zdjęcia, cena itp. zostaną pobrane do opisu przygotowywanej aukcji. Wystarczy tylko wybrać kategorię allegro, w której ma być wystawiony przedmiot i czas trwania aukcji. Po kliknięciu wystaw, w ciągu kilku minut na Twoim koncie allegro pojawi się już nowa aukcja. Jest to opcja dodatkowa.

Narzędzia SEO

Podstawa do wysokich pozycji w rankingach wyszukiwania jest przygotowanie serwisu pod kątem SEO. Prawdopodobnie na początku będzie Ci trudno zrozumieć czym jest SEO, ale bez tego dzisiaj żaden sklep nie ma zbyt wielkich szans na uzyskanie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.Generalnie z tego narzędzia będą głównie korzystać osoby/firmy, które zajmują się pozycjonowaniem sklepu. Zatem najważniejsze dla Ciebie jest tylko to, że Twój sklep ma takie możliwości.

Integracja z Google analitics

Analizowanie ruchu w swoim serwisie i badanie tendencji klientów, źródeł wejść i słów po których wyszukano sklep i wielu innych parametrów pozwala na prowadzenie odpowiednich kampanii reklamowych. Obecnie ta aplikacja jest praktycznie głównym narzędziem do tego typu analiz. Integracja z tym systemem pozwoli Tobie kontrolować codzienne odwiedziny w Twoim sklepie, ustalać odpowiednie cele i korzystać z ogromnej bazy bardzo ważnych danych do celów sprzedażowych.

Integracja z Google Adwords

Google Adwords to podstawa skutecznego i szybkiego pozyskiwania klientów w swoim serwisie. Odpowiednio przygotowana kampania potrafi przynieść zaskakujące skutki. Tzw. linki sponsorowane to sposób na natychmiastowe wspięcie się na wyżyny wyników wyszukiwania. Dzięki temu nowo powstały serwis może znaleźć się praktycznie natychmiast na pierwszych pozycjach w wyszukiwarce Google.

Integracja z Facebook itp.

Portale społecznościowe takie jak Facebook, Twitter, google+, instagram i wiele innych to wspaniałe miejsce, by budując nową społeczność pozyskiwać klientów w swoim sklepie internetowym. Integracja z portalami społecznościowymi ułatwia klientom poruszanie się między portalami, a Twoim sklepem internetowym. Pozwala klientom zdobyć więcej informacji oraz uzyskać bezpośredni kontakt z Tobą. Prowadzenie profilu na portalu daje Tobie dużo możliwości do zachęcenia potencjalnych klientów do zakupów w Twoim sklepie internetowych na przykład bony, czy kupony rabatowe, konkursy itp.

Integracja z iFirma

W ostatnim czasie powstało dużo dobrych narzędzi księgowo-magazynowych. Jednym z nich jest właśnie iFirma. Integracja z tym systemem pozwala na swobodny przepływ danych miedzy sklepem, a programem iFirma. Powoduje to, że wystawianie dokumentów sprzedażowych jest łatwe i nie wymaga poświęcania dodatkowego czasu na żmudne przepisywanie danych. Oczywiście to nie jedyna taka aplikacja, ale ze względu na jej dobre opinie taka integracja jest u nas w standardzie.

Integracja z hurtowniami

"Dropshoping" to coraz bardziej popularna forma prowadzenia biznesu. Nie wymaga od Ciebie utrzymywania stanów magazynowych bo wystarczy, że sprzedawane przez Ciebie produkty ma hurtownia z która współpracujesz. Dostarczy Ci ona plik XML, w którym są opisy produktów, ich zdjęcia itp.,a odpowiednia aplikacja codziennie będzie aktualizować informacje i stany magazynowe. Jest to opcja dodatkowa.

Własny adres www

Każdy wykonywany przez nas sklep otrzymuje za darmo adres internetowy. Adres WWW (domena) i serwer to dwa niezbędne elementy do tego, aby Twój serwis był widoczny w Internecie. Po upływie 12 mc jednak trzeba przedłużyć korzystanie z tego adresu, a ceny za ich przedłużenie są różne w zależności od rozszerzenia. Domeny z końcówką .pl to koszt 90 zł/rok i można uznać, że wszystkie pozostałe rozszerzenia domen takie jak com, com.pl, eu, net, to kwota poniżej w/w ceny.

Własny serwer

Tak samo jak w przypadku domeny, otrzymasz od nas za darmo niezbędne konto hostingowe bez, którego Twój serwis nie mógł by działać. Korzystając z naszych usług masz zapewnione darmowe wsparcie techniczne w przypadku jakichkolwiek problemów i to przez cały czas trwania usługi. Po upływie 12 mc możesz dalej korzystać z naszych usług, a koszt takiej usługi to 250 zł/rok. Bardzo istotne jest, że takie konto hostingowe nie posiada ograniczeń transferowych.

Pełne wsparcie techniczne

Na samym początku korzystania z nowej dla Ciebie aplikacji będziesz miał wiele pytań i wątpliwości, a my jesteśmy po to, abyś miał ich jak najmniej. Wspieramy Cię przy wystawianiu pierwszych produktów czy kategorii, pomagamy zintegrować sklep np. z płatnościami elektronicznymi, czy kurierami. Po prostu nie musisz się bać, że po otrzymaniu gotowego serwisu zostaniesz sam. Dla nas Twój sukces jest naszym sukcesem, dlatego robimy wszystko, aby był on w Twoim zasięgu.

Zarządzanie treścią

Każdy produkt, każda kategoria, czy zakładka informacyjna wymaga czasami modyfikacji lub po prostu dodania nowej pozycji. Panel administracyjny został przez nas przygotowany w taki sposób, aby nawet osobie mającej problemy z zagadnieniami informatyki nie sprawiało to problemów przy zarządzaniu zawartością serwisu.

Zakupy bez rejestracji

Dzisiaj klienci są coraz bardziej wygodni i nie chce im się podawać danych, a już w ogóle rejestrować kont, z których w przyszłości mogą nie skorzystać. Na przeciw wychodzi opcja zakupów w Twoim sklepie bez konieczności rejestracji konta. Klient podaje tylko adres, na który ma być wysłany zamówiony produkt. Dzięki temu masz zdecydowanie większe szanse na to, że koszyki w Twoim sklepie nie będą porzucane przez tych, którzy takiej rejestracji nie chcą dokonywać.

Zakupy na jednej stronie

Kolejnym udogodnieniem jest realizacja zamówienia na jednostronicowym wyraźnym formularzu zamówienia, w którym klient niczym nie zostaje zaskoczony w kolejnych krokach. Podaje adres i swoje dane, wybiera sposób dostawy, a następnie sposób płatności, po czym wystarczy, że kliknie potwierdzenie zamówienia. Takie rozwiązanie to kolejny element, który zmniejsza ryzyko porzucenia dodanych wcześniej do koszyka produktów.

Stany magazynowe

Oferowany przez nas sklep jest wyposażony w wiele elementów, które oprócz samej sprzedaży pozwalają na zarządzanie Twoimi produktami. Możesz swobodnie określać ilości dostępnych produktów, zarówno dla pojedynczych szt. jak również dla tych, które posiadają np. różne rozmiary, czy kolory. Stany magazynowe pozwolą Ci unikać sytuacji, w której okazuje sie, że zamówiony przez klienta produkt niestety nie istnieje juz w Twoim magazynie.

Podgląd zamówień (popup)

Przy dużej ilości zamówień nie musisz tracić czasu, aby odwiedzać osobno każde z nich. Wystarczy, że na nie najedziesz kursorem, a pojawi sie automatyczny podgląd tego zamówienia. To rozwiązanie przyspieszy prace związane z przygotowaniem wysyłek dla nowo złożonych zamówień. Nie tylko w trakcie nowych,ale również w przypadku juz zrealizowanych zamówień, kiedy będziesz szukał w ich historii czegoś istotnego. To narzędzie pomoże Ci szybciej znaleźć informacje.

Powiadomienia meilowe

Powiadomienia meilem to podstawa szybkiej wymiany informacji miedzy Tobą a klientem. Po dokonaniu zakupu, klient automatycznie otrzymuje wiadomość o dokonanym zamówieniu, otrzymuje dane do przelewu lub potwierdzenie o przyjęciu płatności elektronicznej. Oczywiście w tym samym momencie Ty również otrzymasz powiadomienie o nowym zamówieniu w sklepie lub statusie dokonanej przez klienta transakcji.

Śledzenie przesyłek

Każde finalizowane zamówienie wywołuje po stronie klienta wiele emocji. Każdy chciałby otrzymać przesyłkę najlepiej tego samego dnia. Jednak nie ma nic gorszego jak niewiedza co dzieje się z jego zamówionym produktem. Dlatego też to rozwiązanie pozwala na komfort klientów, którzy otrzymają od Ciebie automatycznego meila z linkiem do śledzenia swojej przesyłki.

Bony rabatowe

W liczącym się sklepie nie może obejść się bez funkcji, która pozwoli zachęcić klientów podczas tworzonych kampanii reklamowych. Wystarczy że dodasz nowy kod rabatowy, nadasz mu odpowiednie parametry np. darmowa dostawa, czy rabat 10%, a każdy kto z niego skorzysta automatycznie podczas zakupów otrzyma zaplanowaną przez Ciebie gratyfikację.

Programy partnerskie

Coraz bardziej popularne są programy partnerskie, które w prosty sposób przywiązują klientów do danego serwisu. Wystarczy, że ustalisz wartość za każdą wydaną złotówkę w Twoim sklepie, a klienci podczas zakupów będą zbierali punkty, które można zamienić na realne zniżki w przyszłych zakupach.

Atrybuty produktów

W zależności od branży są takie produkty, które wymagają wybrania odpowiednich parametrów. W przypadku sklepu odzieżowego lub obuwniczego na pewno będą potrzebne rozmiary czy wybór koloru. W sklepach technicznych wybór całkiem innych parametrów, ale bez względu na branże jeśli uznasz, że Twój produkt wymaga takiego właśnie wyboru to opcja dodawania atrybutów będzie tym co ułatwi Tobie prace, a klientom wybranie odpowiednich dla siebie opcji danego produktu.

Cechy produktów

Jeśli masz wiele produktów, które są do siebie zbliżone, ale posiadają niewielkie różnice możesz nadać im różne cechy. Cechy mogą być następujące: np. w odzieży: rodzaj materiału, w elektronice: napięcie, w budownictwie: czas schnięcia, w sporcie: wytrzymałość itd. Takie cechy pozwolą klientowi wybrać odpowiedni dla siebie produkt. Bardzo często samo zdjęcie nie oddaje jego stanu faktycznego, ale dzięki cechom będziesz mógł praktycznie w 100% określić jego właściwości.

Porównywarka produktów

Wbudowana porównywarka produktów pozwala na porównanie kilku wybranych produktów o zbliżonych parametrach na podstawie dodanych przez Ciebie cech. Na tej podstawie klient będzie mógł dokonać bardziej trafnej oceny funkcji, ceny itp. Dzięki temu zakup w twoim sklepie internetowym będzie przemyślany a zakupiony produkt w 100% zadowalać będzie Twojego klienta.  Pamiętaj zadowolenie klienta to powrót do Twojego sklepu przy kolejnych zakupach i polecanie go innym.

Filtrowanie produktów

W przypadku dużej ilości produktów w danej kategorii można zastosować filtrowanie po określonych cechach lub atrybutach. Zatem klient zaznaczając daną opcje np. rozmiar XL, w szybki sposób odrzuci produkty, które go nie interesują. To rozwiązanie pozwoli Twojemu klientowi szybko, czyli bez zbednego przeszukiwania wielu stron znaleźć to czego szuka. Filtrowanie to sposób na zatrzymanie konkretnych klientów, których bez takiej opcji mógłbyś bezpowrotnie stracić.

Mobilna wersja strony (RWD)

Wersja mobilna ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Jednak nie można pominąć faktu, że coraz więcej osób korzysta ze sklepów na swoich smartphonach czy tabletach. Dzięki takiej wersji serwisu praca z nim jest o wiele łatwiejsza i szybsza. RWD - Responsive Web Design co w wolnym tłumaczeniu oznacza dopasowujący sie wygląd strony. Zatem strona na komputerze, smartphonie czy tablecie będzie wyglądała nieco inaczej po to, aby ułatwić poruszanie się po Twoim serwisie.Specyfikacja sklepu

Wykonanie logoTAK
Serwer za darmoTAK
Domena za darmoTAK
Certyfikat sslTAK
PocztaTAK
Certyfikowana grafikaTak
Mobilna wersja (RWD)Tak
Filtrowanie produktówTak
Merchant center (kampanie produktowe)Tak
Atrybuty produktówTak
Programy partnerskieTak
Bony rabatoweTak
Śledzenie przesyłekTak
Powiadomienia meiloweTak
Stany magazynoweTak
Zakupy na jednej stronieTak
Zakupy bez rejestracjiTak
Pełne zarządzanie treściąTak
Brak ograniczeń dla ilości kategoriiTak
Brak ograniczeń dla ilości produktówTak
Integracja z ifirmaTak
Integracja z kurieramiTak
Integracja z paczkomatamiTak
Integracja z payu, tpay, dotpay, paypal itp.Tak
Integracja z social mediaTak
Narzędzia SEOTak
Integracja z allegroOpcjonalne
Integracja z hurtowniami (dropshoping)OpcjonalneOpinie

Sklep internetowy prestaplay

Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Jak najbardziej polecamy!

  Sklep internetowy prestaplay

  Bardzo dziękujemy firmie NEILO za olbrzymie zaangażowanie i pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Indywidualne podejście do Klienta, pomysłowość, doradztwo, terminowość. Bardzo serdecznie polecamy!

   Sklep internetowy prestaplay

   Polecam 100 %

    Sklep internetowy prestaplay

    Polecam Firmę Neilo. Bardzo profesjonalny zespół. Można liczyć na szybką pomoc w razie problemów i profesjonalne doradztwo w sprawach technicznych. Świetnie wykonują sklepy internetowe oraz Integracje sklepów z hurtowniami. Jeśli Ktoś szuka Profesjonalnej firmy do wykonania sklepu internetowego Firma Neilo jest godna zaufania.

     Sklep internetowy prestaplay

     Sklep, którego zleciłem przygotowanie został zrobiony z dużym zaangażowaniem oraz z pomysłem, a nie z gotowych szablonów czy kopiując inne sklepy. Bardzo dobry kontakt również po wdrożeniu sklepu Polecam wszystkim, dla których liczy się jakość.

      Sklep internetowy prestaplay

      Firma godna polecenia. Na początku podczas pierwszego kontaktu dostałam wyczerpującą informację na temat oferty i tego jak pracują, bardzo miły i profesjonalny kontakt. I ten profesjonalizm co najważniejsze jest do tej pory. Sklep przygotowany przez nich na wysokim poziomie, szata graficzna, obsługa, moduły zgodnie z życzeniem klienta. I co najważniejsze serwis posprzedażowy. Zadawałam mnóstwo pytań, pewnie meczących, ale zawsze w przeciągu 24h dostawałam odpowiedź. Jeszcze raz polecam firmę. Profesjonalni i mili ludzie. A firma to ludzie! Życzyłabym sobie i wszystkim takiej współpracy w każdym obszarze działalności. Jeszcze raz dziękuję za wykonany projekt i współpracę i oby trwała jak najdłużej ??

       Sklep internetowy prestaplay

       Polecam. Sklep ma indywidualną grafikę, sporo dodatkowych modułów i opcji w cenie np zapytaj o produkt, czat z klientem, szybkie składanie zamowień na 1 karcie, blog na stronie i jeszcze kilka. Dużo mi pomogli również z innymi sklepami, które mam na prestashop, a czas realizacji wszystkiego błyskawiczny. A i jeszcze projekt był strzałem w 10. Tylko drobne poprawki robiliśmy. Zobaczcie sami skrzynkinalisty.pl

        Sklep internetowy prestaplay

        Rozważałem ofertę sklepu prestaplay i jeszcze dwa inne. Ostatecznie zdecydowałem się na ten sklep i nie żałuje. Wszystko wykonane z właściwą starannością.

         Sklep internetowy prestaplay

         Polecam firmę. Świetny kontakt na etapie projektowania, wdrażania i późniejszej optymalizacji sklepu. Dziękujemy za stworzenie sklepu.

          Sklep internetowy prestaplay

          Profesjonalne oraz indywidualne podejście do klienta. Znakomity kontakt. Szybka reakcja na zgłaszane problemy. Polecam firmę Neilo z którą współpracujemy już od wielu lat.

           Sklep internetowy prestaplay

           Sklep jest super. Miał być prosty, ale kolorowy i taki własnie jest. Dziękuję i polecam :):):):)

            Sklep internetowy prestaplay

            Sklep wykonany bardzo szybko. Wygląd sklepu dopracowany, ale przede wszystkim pomoc ze strony sprzedającego jest cały czas dostępna.

             Sklep internetowy prestaplay

             Bardzo dobre wsparcie. Na początku planowałem nieco inaczej swój sklep, ale Panowie doradzili mi, aby iść w nieco innym kierunku i był to strzał w dziesiątkę. Sklep działa już od dłuższego czasu i mam coraz więcej klientów :) - POLECAM

              Sklep internetowy prestaplay

              Sklep wykonany bardzo szybko i fachowo. Projekt spełnił moje oczekiwania i jeśli w przyszłości miałbym tworzyć nowy sklep prawdopodobnie ponownie skorzystał bym z ich usług. Polecam

               Sklep internetowy prestaplay

               Sklep wykonali dla mnie bardzo ładny. Podoba się mi i moim klientkom. Bardzo dobry kontakt. Polecam.

                Sklep internetowy prestaplay

                Bardzo dobry kontakt, rozumieli moje potrzeby, a sklep wykonany bardzo profesjonalnie

                 Sklep internetowy prestaplay

                 Zastanawiałem się między shoperem i prestaplay, ale te sklepy są zdecydowanie lepsze. po pierwsze mają indywidualnie zaprojektowaną stronę i posiadają wiele ciekawych funkcji i rozwiazań w porównaniu do shopera.

                  Sklep internetowy prestaplay

                  Sklep wyszedł świetnie, grafika rewelacyjna i duża funkcjonalność sklepu a to bardzo ważne.

                   Sklep internetowy prestaplay

                   Projekt spełnił moje oczekiwania. Dobry kontakt z obsługą. Rozumieli moje potrzeby. Jakość wysoka względem poniesionych kosztów.

                    Sklep internetowy prestaplay

                    Sklep wykonany jest bardzo schludnie, wszystkie elementy dopracowane, wykonanie projektu trwało dość długa, ale to chyba trochę z mojej winy ;)

                     Sklep internetowy prestaplay

                     Sklep bardzo dobrze i szybko wykonany - polecam

                      Sklep internetowy prestaplay

                      Z cała pewnością mogę polecić firmę neilo jako wykonawcę sklepu internetowego, ponieważ jej pracownicy są bardzo elastyczni i nie istnieje dla nich stwierdzenie, że czegoś nie da się wykonać. Potrzebowałam niestandardowego podejścia i takie otrzymałam i mimo iż sklep kosztował zdecydowanie więcej niż wyjściowa cena to były to jedne z najlepiej wydanych pieniędzy. Dla wszystkich tych, którzy się wahają polecam sklep prestaplay.

                       Sklep internetowy prestaplay

                       Czekałem dosyć długo na ostateczną realizację projektu. Kontakt z obsługą dobry. Ostatecznie jestem zadowolony.

                        Sklep internetowy prestaplay

                        firma warta uwagi. Wykonuje różnorodne zlecenia dotyczące sklepów internetowych, co pozwala zaoszczędzc na czasie.
                        Osobiście polecam.

                         Sklep internetowy prestaplay

                         Jestem właścicielem kilku sklepów internetowych wykonanych w większości przez jedną firmę. Na grafików z neilo trafiłem przez przypadek z polecenia jednego ze współpracowników i żałuje, że nie trafiłem na nich wcześniej. Fachowo, szybko i przyjemnie.

                          Sklep internetowy prestaplay

                          Sklep jest w porządku, nie mam zastrzeżeń, ale spodobał mi się dopiero trzeci projekt. - polecam

                           Sklep internetowy prestaplay

                           Zdecydowałem się na sklep prestaplay ponieważ mój obecny sklep był mocno przestarzały. Od momentu kiedy posiadam ten sklep zauważyłem znacznie mniejsze porzucanie koszyków, a pozycje w google dość znacznie podskoczyły. Na podstawie mojego sklepu mogę powiedzieć, że bylo warto :)

                            Sklep internetowy prestaplay

                            Szybkie wykonanie, dobry kontakt, cena w stosunku do jakości wykonania też odpowiednia. Polecam.

                             Sklep internetowy prestaplay

                             Projekt dobry, funkcje sklepu dobrze dobrane, jestem zadowolona

                              Sklep internetowy prestaplay

                              Cała transakcja przebiegła pomyślnie. Grafika zrobiona wg. mojego życzenia - polecam

                               Sklep internetowy prestaplay

                               Projekt i kontakt ok. Daje zasłużone same piątki - moim zdaniem firma godna polecenia

                                Sklep internetowy prestaplay

                                Obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń, ostatecznie wszystko jest po mojej myśli. Sklep zgodny ze specyfikacją. Nie było żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Mogę śmiało polecić te firmę!!!

                                 Sklep internetowy prestaplay

                                 Na początku szukałem firmy z warszawy bo wydawało mi się, że bez kontaktu osobistego nie można zrealizować porządnego sklepu. Okazało się jednak, że Ci ludzie mają spore doświadczenie w prowadzeniu takich spraw na odległość, ponieważ wszystko zostało załatwione tak jak trzeba i to bez długich rozmów przez telefon. Polecam ich bo naprawdę są obeznani w temacie.

                                  Sklep internetowy prestaplay

                                  Nie ma zastrzeżeń. POLECAM!!!

                                   Sklep internetowy prestaplay

                                   Sklep bardzo dobry, do dziś nie poznana jeszcze spora ilość funkcji, obsługa bardzo prosta. Projekt wykonany na wysokim poziomie i w rozsądnym czasie. Kontakt również bez zastrzeżeń. Polecam wszystkim :)

                                    Sklep internetowy prestaplay

                                    Mimo trudności w zrozumieniu moich potrzeb, ostatecznie wszystko wygląda bardzo ładnie.

                                     Sklep internetowy prestaplay

                                     Grafika przygotowana zgodnie z moimi oczekiwaniami, funkcje sklepu wszystkie, których oczekiwałem, więc mogę śmiało polecić innym niezdecydowanym.

                                      Sklep internetowy prestaplay

                                      Faktycznie maksimum mozliwości. Zwykle korzystam z wielu bajerów, ale jak na razie nie udało mi się jeszcze poznać wszystkich możliwości. Wygląd sklepu przygotowany tak jak sobie to wyobrażałem, więc pełen pozytyw!!!

                                       Sklep internetowy prestaplay

                                       Jestem MEGA zadowolony, bo długo szukałem firmy, która wykona dla mnie serwis, który będzie spełniał moje oczekiwania. Nie łatwo było mi zaufać, bo wcześniejsza firma mnie oszukała. Wszystko poszło sprawnie, a sklep działa rewelacyjnie. Śmiało mogę polecić firmę neilo.

                                        Sklep internetowy prestaplay

                                        Transakcja i całe przedsięwzięcie przebiegła pomyślnie. Sklep warty swoich pieniędzy. Mogę śmiało polecić prestaplay.

                                         Sklep internetowy prestaplay

                                         Bardzo fajni ludzie, którzy mimo moich obaw, że nie dam rady osobiście przekazać wszystkiego tego co oczekuje od sklepu, to panowie wykazali się naprawdę dużą kreatywnością. Polecam bo to fachowcy.

                                          Sklep internetowy prestaplay

                                          Wszystko ok.

                                           Sklep internetowy prestaplay


                                           Początkowo obawiałam się wpłacić pieniądze bo to była druga firma, która wykonywała dla mnie sklep, a niestety ta pierwsza firma nie wywiązała się ze swojej pracy i ani zaliczki, ani sklepu, ale co do tej transakcji nie mam żadnych zastrzeżeń, wszystko szło wg wczesniej ustalonych terminów, praca wykonywana bardzo starannie, a na koniec pomogli mi przy stawianiu pierwszych kroków w gotowym już sklepie. Dla tych, którym brakuje zaufania mogę już teraz śmiało powiedzieć, ze jest to całkiem niepotrzebne. P_O_L_E_C_A_M !

                                            Napisz opinię

                                            Nasi klienci